Mój przyjaciel Miś – rozstrzygnięcie konkursu

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego na całym świecie 25 listopada w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt.: „Mój przyjaciel Miś”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać misia. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W dniu 3 grudnia nastąpiło jego rozstrzygnięcie. Uczniowie wykonali wiele, przepięknych prac, toteż Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie wybrano 12 prac, których autorzy zajęli poszczególne miejsca:
I miejsce: Dorota Główczyk kl.1c, Hania Partyka kl. 1c
II miejsce: Dawid Nowak kl. 1c, Jan Stoncel kl. 1a
III miejsce: Lena Halemba kl. 3a, Mateusz Łotoszyński kl. 1c
wyróżnienie: Tosia Augustyn kl. 2a, Tytus Grund kl. 3a, Mateusz Trochimczuk kl. 1c, Zosia Dyl kl. 2a, Wojtek Dąbrowski kl. 1c oraz miś z kawy.
Zwycięzcy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które zostaną przekazane przez wychowawców klas.
Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.
Gratulujemy pomysłowości!
Bogumiła Stanisz, Bernadeta Boduszek Zybała