Wyniki konkursu historycznego

W ramach projektu edukacyjnego „Szkoła Patriotów” chętni uczniowie z klas VI – VIII wzięli udział w szkolnym konkursie historycznym „Tobie Ojczyzno” – Cichociemni. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować prezentację multimedialną o powstaniu i działalności cichociemnych na terenie okupowanej Polski oraz jedną dowolną biografię cichociemnych związanych z Gliwicami. Wszystkie prace zostały przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą oraz trafnym doborem źródeł przy opracowaniu prezentacji.
Wyniki konkursu:
I miejsce – Agnieszka Ważny – kl. 8a
II miejsce – Wiktoria Błaszczak – kl. 7b, Tymoteusz Kamiński – kl. 7c
III miejsce – Małgorzata Dubiel – kl. 7c
Wyróżnienia – Olivia Mitter – kl. 7b, Tobiasz Gawron – kl. 6c, Nina Laszczowska – kl. 6c
Wszystkim uczniom gratulujemy!