Gogle VR, długopisy 3D oraz aneks kuchenny w Pracowni technicznej

Uczniowie naszej szkoły w dalszym ciągu bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem korzystają z zakupionego sprzętu w ramach rządowego programu “Laboratoria Przyszłości”.

Uczniowie klasy 8b na zajęciach z j. angielskiego zapoznali się z goglami VR. W trakcie zajęć uczniowie „przenosili się” do różnych zakątków świata i mieli za zadanie opisywać w j. angielskim miejsca, które zwiedzali w wirtualnym świecie.

Natomiast wyposażenie, w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, Pracowni technicznej w aneks kuchenny (piekarnik, garnki, wygodne blaty oraz zlewozmywak), umożliwiło i ułatwiło zdeterminowanym uczniom klasy 6c, wykonanie misji: „musimy podgrzać barszcz i uszka” na uroczystą klasową wigilię.

W ramach zajęć plastycznych uczniowie klasy 1c wykorzystali długopisy 3D do wykonania śnieżynek. Powstały piękne zimowe śnieżynki, które zachwyciły wszystkich uczniów.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszłosci