Sukcesy KREATYWNYCH TWÓRCÓW z naszej szkoły

Z wielką radością chcemy Was poinformować o sukcesach naszych KREATYWNYCH TWÓRCÓW.
Jacek Wiaterek z kl. 6d zdobył II MIEJSCE, natomiast Angelika Gurzyńska i Wojciech Frycz z kl 4b
otrzymali WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE ARCHITEKTONICZNYM DOM- SZKOŁA- MIASTO. Nasi reprezentanci zostali docenieni na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej za kreatywne podejście, interesujące rozwiązania formalne oraz materiałowe. Jesteśmy bardzo dumni z wszystkich naszych uczniów, którzy brali udział w projekcie. Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie w wykonywane projekty i godne reprezentowanie naszej szkoły na Wydziale Architektury. Projekt DWA Dziecięca Wszechnica Architektury, Cykl 6, Kreatywni Twórcy, Wydział Architektury Politechniki Śląskiej
w Gliwicach dobiegł końca. Gratulujemy Wam przebogatej wyobraźni, nieskończonej kreatywności
i trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy 🙂