Jesteśmy dumni z naszej uczennicy!

Na gali sportu w PreZero Gliwice, wśród nagrodzonych przez Panią
Prezydent Miasta Gliwice, Katarzynę Budkę, jest nasza uczennica, Ewa Nieroda.
Ewa wraz z drużyną zdobyła wicemistrzostwo Polski w szermierce.

GRATULUJEMY SUKCESU !!!!