Na gali sportu w PreZero Gliwice, wśród nagrodzonych przez Panią
Prezydent Miasta Gliwice, Katarzynę Budkę, jest nasza uczennica, Ewa Nieroda.
Ewa wraz z drużyną zdobyła wicemistrzostwo Polski w szermierce.
GRATULUJEMY SUKCESU !!!!
Na gali sportu w PreZero Gliwice, wśród nagrodzonych przez Panią
Prezydent Miasta Gliwice, Katarzynę Budkę, jest nasza uczennica, Ewa Nieroda.
Ewa wraz z drużyną zdobyła wicemistrzostwo Polski w szermierce.
GRATULUJEMY SUKCESU !!!!
Copyright © 2026 | WordPress Theme by MH Themes