Innowacja pedagogiczna: “Raz, dwa, trzy – zdrowy Ty”

W roku szkolnym 2025/2026 w klasach 1a i 1c realizowana była innowacja pedagogiczna “Raz, dwa, trzy – zdrowy Ty”.

Cele i założenia innowacji:

Innowacja miała zapewnić wysoką jakość kształcenia z uwzględnieniem zróżnicowanych potrzeb edukacyjnych uczniów. Głównym jej celem było promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci.

Innowacja zakładała, iż uczniowie zdobędą nowe doświadczenia dotyczące zdrowego stylu życia i pogłębią swoją wiedzę na temat właściwego odżywiania i istoty sportu, ruchu dla rozwoju człowieka.

Działania obejmujące innowację:

Uczniowie podczas zajęć z edukacji wczesnoszkolnej poszerzali swoją wiedzę nt zdrowego odżywiania. Uczestniczyli w tygodniu zdrowego odżywiania, mieli okazję przygotować zdrowe posiłki i uczestniczyli w spacerach po najbliższej okolicy. Podczas wycieczek po mieście, rezygnowali z przejazdu autobusem komunikacji miejskiej na rzecz pieszego powrotu lub dotarcia do miejsca docelowego. Uczestniczyli również w warsztatach farmaceutycznych dotyczących roli i znaczeniu witamin w życiu człowieka i właściwego i odpowiedzialnego przyjmowania leków. W maju z okazji Światowego Dnia Pszczoły mieli okazję uczestniczyć w warsztatach pszczelarskich i poznali dobroczynną wartość miodu i produktów pszczelarskich.

Realizacja zajęć być uwarunkowana i dostosowana do aktualnych predyspozycji wychowanków; dobór materiałów był uzależniony od wyboru nauczyciela.

Zajęcia prowadzone były zespołowo i grupowo, co sprzyjało integracji klasowej i międzyklasowej.

Efekty:

  • Dzięki udziałowi w innowacji uczniowie:
  • poszerzyli wiedzy i umiejętności o otaczającym ich świecie
  • integrowali się w zespole klasowym
  • uczyli się przez zabawę
  • budowali swoją motywację do dbałości o zdrowie
  • zrozumieli znaczenia spożywania produktów mlecznych, warzyw i owoców.
  • potrafią określić zasady zdrowego stylu życia: codzienne przebywanie na świeżym powietrzu, zdrowe odżywianie, higiena osobista, odpoczynek, kontakt z lekarzem.
  • stosują w życiu codziennym zasady higieny: mycie rąk przed posiłkami, mycie zębów po posiłkach.

Innowacja ta była ciekawym sposobem realizacji zajęć i doskonałą okazją sprzyjającą integracji zespołu klasowego.

Autorzy i realizujący: Jolanta Doleżych, Monika Różańska, Sonia Hartman