DZIEŃ OTWARTY

W czwartek 11.04 2024r. drzwi naszej szkoły otworzyły się dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodzin. Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia dzieciom kolorowych medali, które wyznaczyły trzy grupy zwiedzających. Następnie goście wyruszyli na spacer po szkole, aby poznać najważniejsze miejsca oraz wziąć udział w ciekawych zajęciach. Były doświadczenia fizyczne i chemiczne, zabawa z robocikiem Photon oraz zajęcia z ekranem multimedialnym. Zwiedzający odwiedzili także gabinety terapeutów szkolnych, pracownię komputerową, bibliotekę oraz salę gimnastyczną. W czasie spaceru rodzice mogli porozmawiać z kadrą pedagogiczną oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Na zakończenie goście udali się do świetlicy szkolnej, gdzie po prezentacji wytworów plastycznych i technicznych uczniów, wręczono przybyłym dzieciom pamiątkowe figurki gipsowe, a rodzicom foldery z ofertą szkoły. Dziękujemy za tak liczną obecność i mamy nadzieję – do zobaczenia we wrześniu!