Pierwszy dzień wiosny w klasie 1a

W czwartek 21.03.2024r. uczniowie klasy 1a radośnie powitali wiosnę. Przygotowania do tego wydarzenia ruszyły już dzień wcześniej, kiedy to pierwszoklasiści wykonali kolorowe wiosenne plakaty. Pierwszego dnia wiosny dzieci wyruszyły z nimi na spacer, by ogłosić wszystkim, że nadeszła już ta długo wyczekiwana pora roku. Uczniowie dodatkowo, chcąc wprawić mieszkańców okolicy w radosny nastrój, wrzucali do skrzynek pocztowych oraz wręczali przechodniom bileciki z wiosennym pozdrowieniem i dobrym słowem na cały dzień. Po powrocie do szkoły, pierwszoklasiści obdarowywali „życzliwymi słowami” również nauczycieli, innych pracowników i uczniów, życząc wszystkim miłego dnia. Na zakończenie akcji dzieci wykonały wiosenne prace plastyczne, które pięknie ozdobiły klasę. To był udany, bardzo miły dzień! Witaj, Wiosno!