Kuchnia w Pracowni technicznej, kamera oraz lustrzanka cyfrowa

Uczniowie naszej szkoły w ostatnim miesiącu nauki również chętnie korzystali z wyposażenia szkoły zakupionego w ramach rządowego programu “Laboratoria Przyszłości”.

W ramach programu uczniowie klas 5c, 6b i 6c na lekcjach techniki przygotowali pyszne i smakowite dania, słodkie wypieki oraz lemoniady pełne witamin i orzeźwienia. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowywali dania: ugniatali, rozkładali, dzielili, kroili, smarowali, zawijali, wypełniali, nadziewali, wypiekali, mieszali, gotowali, odcedzali, smażyli, łączyli, przekładali, układali, doprawiali i na końcu dekorowali autorskie arcydzieła. Efektem swoich działań zachwyceni byli wszyscy.

Uczniowie korzystali z kuchni Pracowni technicznej, która została zakupiona i wyposażona dzięki udziału szkoły w programie. Piekarnik, kuchenka, czajnik, garnki, opiekacze, gofrownice oraz wygodne blaty i zlewozmywak umożliwiły i usprawniły przeprowadzenie takich zajęć.

Natomiast uczniowie z sekcji fotograficzno- reportażowej Samorządu Uczniowskiego, używając profesjonalnego sprzętu, zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, udokumentowali m.in. „Eko Festyn Rodzinny”, uroczyste pożegnanie klas ósmych oraz zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszłosci