Bajka o smoku

W minionych tygodniach uczniowie uczęszczający do świetlicy wraz z chórem szkolnym przygotowywali montaż słowno-muzyczny – „Bajkę o dobrym smoku”. W projekcie wzięło udział aż 33 uczniów z klas II – VII. Nad inscenizacją czuwali wychowawcy świetlicy oraz opiekun chóru szkolnego – pani Ewa Bednarz.

Uczniowie zaprezentowali się na scenie aż cztery razy! Premiera naszego przedstawienia odbyła się w Szkole Podstawowej Nr 23 podczas Szkolnych Inscenizacji Teatralnych „Perypetie 2023”. W wyniku tego wydarzenia uczniowie zajęli II miejsce i wystąpili wśród zwycięzców podczas uroczystej gali finałowej w Kinie Amok. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności również w naszej szkole podczas występu dla klas I-IV oraz przed szerszą publicznością w trakcie Festynu Rodzinnego.