Roboty Photon, drukarka 3D, aneks kuchenny, stoły warsztatowe z listwami zasilającymi

Udział w programie „Laboratoria Przyszłości” pozwolił na wyposażenie naszej szkoły w nowoczesny sprzęt, który umożliwia i usprawnia przeprowadzenie urozmaiconych zajęć z uczniami. Za nami kolejny miesiąc korzystania z zakupionych w ramach programu sprzętów i materiałów.

W ramach informatyki uczniowie 2 b grali w piłkę nożną z robotami Photon oraz dobierali przedmioty w pary zgodnie z rysunkiem.

Kotki wydrukowane na drukarce 3D były nagrodami w konkursie wiedzy o lekturze „Cukierku, ty łobuzie”.

Ciepła herbata i chrupiące kanapki prosto z opiekacza dodają siły naszym uczniom podczas zajęć „Crafty w 26”. Dostęp do aneksu kuchennego natomiast uczy samodzielności oraz pozwala zadbać o ład i ułatwia pozostawienie po sobie porządku w pracowni.

Stoły warsztatowe wraz z listwami zasilającymi usprawniają wszystkie działania, które wymagają większego obszaru roboczego oraz użycia np. kleju na gorąco. Uczniowie klas piątych mogli realizować swoje projekty przestrzenne w bezpieczny i wygodny sposób.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszłosci