Aneks kuchenny, mikrofony, roboty Photon i „Dzień otwarty” dla przyszłych uczniów naszej szkoły

Uczniowie naszej szkoły w dalszym ciągu korzystają z zakupionego sprzętu w ramach rządowego programu “Laboratoria Przyszłości”.

Świetlica szkolna przygotowała upominki dla najbliższych w formie aniołów z masy solnej. Najpierw dzieci wraz z wychowawcami przygotowały masę solną, następnie za pomocą różnych form i stempli, według własnego pomysłu uformowały z niej anioły. Ich prace wypieczone zostały w piekarniku umieszczonym w aneksie kuchennym w pracowni technicznej.

W świetlicy szkolnej odbywały się zajęcia muzyczno-taneczne, w ramach których uczniowie tańczyli choreografie do wybranych utworów muzycznych, a także mieli okazję spróbować swoich sił w karaoke. Zajęcia odbyły się z wykorzystaniem mikrofonu ze szkolnego „Laboratorium Przyszłości”.

Uczennice klasy 6a zaangażowały się w przygotowanie pysznego poczęstunku dla przyszłych uczniów naszej szkoły. Upiekły przepyszne brownie, przygotowały owoce oraz lemoniadę. Podczas Dni otwartych prezentowały również nasze szkolne roboty.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci