Blendery w aneksie kuchennym, drukarka 3D, tkanie i szydełkowanie.

Uczniowie naszej szkoły w dalszym ciągu zapoznają się z zakupionym sprzętem w ramach rządowego programu “Laboratoria Przyszłości”.

Uczniowie klasy 3b, korzystając ze sprzętu dostępnego w ramach programu, przyrządzali smakowite i pożywne owocowo- warzywne smoothie. Uczniowie wykazali się kreatywnością w tworzeniu swoich zdrowych koktajli, a po ciężkiej pracy z ochotą degustowali swoje dzieła!

Na lekcjach informatyki natomiast kolejni uczniowie poznali zasadę działania drukarki 3D oraz jej możliwości.

Uczniowie klasy 4c w ramach zajęć „Crafty w 26” rozpoczęli przygodę z krosnami naciągając osnowę na ramki i wykonując pierwsze przeplatanie wątku. Część uczniów wykonała pierwsze próby na szydełku. Uczniowie z dużym skupieniem, krok po kroku ćwiczą swój warsztat tkacki, aby finalnie móc wykonać swoje projekty makatek czy przytulanek.

Uczniowie klas 5b i 5c, podczas lekcji techniki, realizowali ozdoby w postaci wielkanocnych zajączków, które z całą pewnością pięknie udekorują świąteczny stół lub mogą być miłym podarunkiem dla bliskiej osoby.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci