Walentynki w IIc

Dzień 14 lutego 2023 roku w klasie IIc upłynął w przyjacielskiej atmosferze.
By podkreślić wyjątkowość tego dnia dzieci ubrały się na czerwono. Czas spędzony w szkole obfitował w różnorodne zabawy. Każdy miał możliwość wręczyć wybranej osobie walentynkę z życzeniami oraz drobny upominek. Uśmiechy na twarzach i rozpromienione buzie świadczyły o tym, że otrzymane walentynki sprawiły dzieciom wiele radości. Podczas zajęć edukacyjnych uczniowie zastanawiali się, co znaczy słowo : „kocham”. Klasa została podzielona na grupy i każda grupa zaprezentowała swoje wypowiedzi na kartkach z brystolu i zaprezentowała je na środku klasy.
Wiemy już, że „KOCHAM CIĘ” to według uczniów oznacza: miłość, przyjaźń, dobroć, pocałunek, słodycz, zaufanie, 2 połówki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.
Walentynkowy dzień był niezwykły, pełen wrażeń, radości i uśmiechu.