Dzień Misia

25 listopada swoje święto obchodził najlepszy przyjaciel dzieci, „pierwszy Zastępca Mamy i Taty” – Pluszowy Miś.
Z tej okazji uczniowie klas młodszych przynieśli do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który umilił im czas spędzony w szkole.
W ramach obchodów tego miłego święta zaprosiliśmy do świetlicy najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci obejrzały film edukacyjny, z którego dowiedziały się wielu ciekawostek o różnych gatunkach niedźwiedzi oraz tych dotyczących misiów – popularnych bohaterów bajek. Uczniowie mieli również okazję wziąć udział w gimnastyce z misiem, zabawie skocznej i rzutach do celu. Po obejrzeniu wystawy książek, wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.
Na pożegnanie uczestnicy wydarzenia otrzymali na pamiątkę gipsowego misia wykonanego podczas zajęć świetlicowych.
Warto wspomnieć, że impreza została przeprowadzona we współpracy z przedstawicielami szkolnego wolontariatu, a całą imprezę udokumentowaliśmy aparatem z projektu Laboratoria Przyszłości.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz miłą zabawę!