Wprowadzenie stopni alarmowych

Dyrektor ZSP nr 7 w Gliwicach informuje, że Kancelaria Prezesa Rady Ministrów – Premier Mateusz Morawiecki wprowadził od 01 grudnia 2022r. do 28 lutego 2023r. w całym kraju drugi stopień alarmowy BRAVO oraz trzeci stopień alarmowy CHARLIE-CRP.
W związku z powyższym ustalono:

Bezwzględny zakaz wstępu do przedszkola oraz szkoły osobom postronnym. Każdy, kto aktualnie nie jest: uczniem/przedszkolakiem, nauczycielem, pracownikiem, rodzicem, opiekunem prawnym, członkiem rodziny lub osobą upoważnioną do odbioru dziecka, jest osobą postronną.

Na wejściu do przedszkola i szkoły widnieje informacja – Zakaz wstępu na teren placówki osobom postronnym.

Pracownicy obsługi czuwają nad przestrzeganiem bezwzględnego zakazu wstępu na teren placówki, o wszystkich niepokojących incydentach łamania zakazu informują dyrekcję placówki.