PUBLIKACJA MATERIAŁÓW DOKUMENTUJĄCYCH UŻYTKOWANIE PRZEZ UCZNIÓW POWIERZONEGO SPRZĘTU

Nasi uczniowie z sekcji fotograficzno-reportażowej Samorządu Uczniowskiego nadal rozwijają swoją wiedzę i praktyczne umiejętności, rzetelnie przygotowując się do dokumentowania uroczystości szkolnych. Używają profesjonalnego sprzętu, zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.
W ramach programu nasza szkoła została wyposażona również w gogle VR, kreujące wirtualną rzeczywistość, do której przenieśli się uczniowie klasy siódmej i klas ósmych.
Z kolei w Pracowni technicznej, która również powstała w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, uczniowie klasy piątej rozpoczęli pracę wytwórczą, poznając praktyczne tajniki naciągania osnowy na krosna. Natomiast uczniowie klasy szóstej rozwijali swoją kreatywność i zdolności manualne, tworząc przepiękne stroiki, wieńce oraz ozdoby świąteczne. Stoły warsztatowe z całą pewnością usprawniły i ułatwiły pracę uczniom, którzy korzystali z kleju na gorąco.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszłosci