Nasza drużyna Trzecioklasistów

Dnia 8 listopada 2022r nasza szkoła weźmie udział w I Gliwickiej Spartakiadzie Trzecioklasistów. W wydarzeniu tym biorą udział wszystkie publiczne i niepubliczne szkoły znajdujące się na terenie miasta Gliwice. Organizacja Spartakiady ma na celu propagowanie bezpiecznych zabaw sportowych, zachęcenie dzieci do uczestnictwa w zabawach i grach sportowych oraz propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie czasu. Ma również na celu wdrażanie dzieci do przestrzegania reguł w zawodach sportowych, zasadach zdrowej rywalizacji i rozwijanie sprawności fizycznej dzieci. W zmaganiach sportowych prezentować naszą szkołę będzie klasa IIIc.
Przygotowując się do tego wydarzenia klasa trzecia wyłoniła spośród swoich uczniów drużynę 6 chłopców i 6 dziewczynek. Pozostali uczniowie tworzyć będą grupę kibiców. W ramach przygotowań dzieci wykonały rekwizyty (pompony) do kibicowania. Do zaangażowania się w Spartakiadę zaproszono również rodziców klasy IIIc, którzy wspólnie ze swoimi pociechami układali hasła, rymowanki, zawołania dopingujące naszą drużynę podczas zawodów.
Poniżej prezentujemy drużynę, która będzie godnie reprezentowała naszą szkołę podczas Spartakiady.