Sprzęt audiowizualny

Udział w programie „Laboratoria Przyszłości” pozwolił na wyposażenie naszej szkoły w nowoczesny sprzęt, który umożliwia nagrywanie materiałów audiowizualnych. Wysokiej jakości narzędzia oraz możliwość rozwijania zainteresowań i pasji zachęciła kolejnych naszych uczniów do działalności w sekcji fotograficzno – reportażowej Samorządu Uczniowskiego.
Uczniowie z dużym zainteresowaniem poznają możliwości techniczne nowo zakupionych akcesoriów: lustrzanki cyfrowej, aparatu fotograficznego oraz kamery cyfrowej. Wykonują szereg zdjęć, ćwiczeń i prób z tzw. „ręki”, jak i przy użyciu statywu czy gimbala. Przedstawiciele sekcji testują także zestaw do nagrań dźwiękowych w postaci mikrofonu i mikroportu.
Udział naszej szkoły w projekcie „BohaterOn” zainspirował również młodzież do dokumentowania wielu ciekawych akcji, projektów czy uroczystości szkolnych.
Powstało wiele pomysłów na realizację kolejnych zdjęć i filmów.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszłosci