Dzień Kropki – tak było…

Tradycyjnie już, 15 września nasza szkoła wzięła udział w Międzynarodowym Dniu Kropki (International Dot Day). Nasi najmłodsi od samego rana, z uśmiechami na twarzach uczestniczyli w wielu wspaniałych aktywnościach, mających na celu pobudzenie kreatywności, odkrycie swoich mocnych stron, a nierzadko także talentów! Uczniowie poznali historię małej Vashti, która dzięki mądrej nauczycielce uwierzyła w siebie i odkryła w sobie talent, do malowania kropek. To właśnie jej historia zapoczątkowała to wyjątkowe święto, podczas którego uczniowie nie tylko ubierają się w kropkowe stroje, ale też mają doskonałą okazję, by dać upust swojej twórczości i kreatywności. Motyw kropki pojawiał się przez cały dzień, we wszystkich zabawach i aktywnościach, powstało wiele kropkowych dzieł sztuki, a na pamiątkę można było zrobić sobie zdjęcie przy kropkowej tablicy. To był bardzo udany dzień!