Międzyszkolny konkurs ,,ZDROWO JEMY – SZYBKO ROŚNIEMY” – WYNIKI

Konkurs plastyczno-literacki ,,Zdrowo jemy – szybko rośniemy” dobiegł końca. W ramach konkursu uczniowie klas drugich gliwickich szkół wykonali plakaty wraz z rymowanką promujące zdrowe odżywianie.
Oto nagrodzone prace i laureaci:

I miejsce:

Antonina Ignasiak (SPnr18)

II miejsce:

Zuzanna Kozubek (SPnr3)

Kasa Zdeb (SPnr11)

Emilia Nacewicz (SPnr39)

III miejsce:

Liliana Walczak (SPnr1)

Wyróżnienia:
Tomasz Knebel
Karolina Ficek
Hanna Wojtaszczyk
Nela Jagieła
Natalia Kulej

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.
Nagrody i wyróżnienia prześlemy bezpośrednio do szkół.

Gratulujemy zwycięzcom!

W kwietniu uczniowie klas drugich naszej szkoły w ramach konkursu przynosili do szkoły zdrowe śniadania i przekąski. Różnorodność tych specjałów była zaskakująca! Uczniowie z chęcią prezentowali i spożywali przyniesione przez siebie śniadanka, nawet po zakończeniu konkursu. Mamy nadzieję, że zdrowe odżywianie wejdzie w nawyk nie tylko uczniom, ale całym rodzinom zaangażowanym w propagowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci.
Zobaczcie sami 🙂