ZWYCIĘZCY konkursu interdyscyplinarnego „Karuzela ze Schweitzerem”

08 .04.2022 r. uczniowie  w trzyosobowych drużynach: Jacek Adamecki (8e) i Jacek Frycz (8e), Szymon Malitowski (8e) oraz Filip Guzik (7a), Mateusz Jakubowski (7b) i Franciszek Grabowski (8c) reprezentowali naszą szkołę w konkursie „Karuzela ze Schweitzerem” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące  ETE. Zadania konkursowe obejmowały rozległą interdyscyplinarną wiedzę i umiejętności z zakresu wielu przedmiotów tj.: biologia, geografia, chemia, fizyka, historia, matematyka, etyka, muzyka, wychowanie fizyczne. Nasza drużyna składająca się z uczniów z klasy 8e  pokonała konkurencyjne drużyny zdobywając I miejsce.  Ponieważ wygraliśmy już po raz drugi

Puchar Przechodni- pozytywka z karuzelą stała się własnością naszej szkoły.