Pomagamy zwierzakom z gliwickiego schroniska

W październiku 2021 r. w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna na rzecz schroniska w Gliwicach – Sośnicy. W ramach akcji uczniowie i nauczyciele przynieśli karmę suchą i mokrą, koce, miski, obroże, zabawki i inne akcesoria dla bezdomnych psów i kotów. Wszystkie te rzeczy zostały przekazane do schroniska przez grupę uczniów klasy VII C pod opieką jednego z rodziców.

Schronisko jest domem dla wielu zwierząt. Obecnie przebywa tam wiele bezdomnych psiaków i kociaków. Niektóre radosne i urocze, inne bardziej nieśmiałe  ze smutnymi oczami. Wszystkie czekające na pomoc od mądrych i dobrych ludzi z wielkimi sercami.

Wszystkim dobroczyńcom – uczniom, nauczycielom, rodzicom i całej społeczności szkolnej, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.