XXVIII Międzynarodowy konkurs plastyczny – Mieszkam w Beskidach

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w XXVIII MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM – MIESZKAM W BESKIDACH. Jest to konkurs prowadzony przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Celem Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” jest rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych szeroko rozumianych zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folkloru i sztuki ludowej. Ideą konkursu jest również zwrócenie uwagi jego uczestnikom na piękno krajobrazu beskidzkiego i przemiany jakie w nim zachodzą. Uczniowie naszej szkoły sami zgłosili się do udziału w konkursie.
Nina Horoszewicz – zajęła I miejsce – praca plastyczna, Łukasz Ciechanowski otrzymał wyróżnienie-makieta skoczni w Wiśle im. Adama Małysza. Gratulujemy!!!