Sukces goni sukces!

22 listopada odbył się etap rejonowy XXIV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Anna Para (klasa VIa), Jacek Adamecki (5e) oraz Maciej Sikorski(5a). Cała trójka osiągnęła wysokie wyniki, w szczególności zaś Jacek, który uzyskał najwyższy wynik spośród ponad setki uczestników z rejonu. Co więcej, po zebraniu wszystkich wyników okazało się, że Jacek Adamecki znalazł się również pośród dwunastu uczniów, którzy będą reprezentować Diecezję Gliwicką w wielkim finale. Odbędzie się on 10 stycznia w Rudach. Wszystkim uczestnikom, a szczególnie Jackowi, raz jeszcze gratulujemy wspaniałych osiągnięć!

Miło jest nam poinformować, iż w Międzyszkolnym Konkursie na Stroik z „DARÓW JESIENI” w kategorii klas IV- VIII aż troje naszych uczniów uzyskało wspaniałe rezultaty. I miejsce otrzymał Szymon Malitowski (kl. 5e), II miejsce Martyna Tokarek (kl.5e), natomiast wyróżnienie otrzymał Michał Toroński (kl.5e). Laureatom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem uczniów była pani Katarzyna Szymczyk.