Pożegnanie pani Miernik

Pod koniec roku szkolnego 2017/2018 cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 im. Juliusza Słowackiego uroczyście pożegnała odchodzącą na emeryturę Panią Wicedyrektor Jolantę Miernik. Dziękujemy za ogromne serce, pracę i troskę o szkolne sprawy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, za tworzenie wspaniałej atmosfery. Pani Miernik zawsze podkreślała prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej oraz to, że potrafi łączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją.
Moment pożegnania wyznacza początek w odkrywaniu nowych zamiłowań. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Pani Wicedyrektor i życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i cały czas przynosiły satysfakcję z wykonywanej pracy.
Społeczność ZSP7
Film z uroczystości pożegnania Pani Wicedyrektor można zobaczyć tutaj