MDK zaprasza: pomóżmy UNICEF!

Młodzieżowy Dom Kultury włączył się do udziału w V edycji programu „Wszystkie Kolory Świata”, którego celem jest zebranie funduszy na zakup szczepionek dla dzieci z krajów objętych szczególną pomocą UNICEF: Sierra Leone, Czadzie, Sudanie Południowym i Angoli.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnych warsztatach szycia lalek. Warsztaty inspirowane akcją „Wszystkie Kolory Świata”, której ambasadorką jest Majka Jeżowska, poprowadzi pani Jadwiga Zawada.

Podczas warsztatów zrobimy powstałym laleczkom sesję zdjęciową i wybierzemy tę, która będzie reprezentowała MDK w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę. Poprosimy wtedy mieszkańców Gliwic o oddanie głosów na naszą reprezentantkę. Nagrodą w konkursie jest koncert Majki Jeżowskiej i mamy nadzieję, że to właśnie nasi uczniowie i uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spotkać się z najbardziej ukochaną przez polskie dzieci piosenkarką.

Udział w zajęciach jest płatny, a zysk zostanie przesłany do fundacji UNICEF.

Zapraszamy w piątek 11 stycznia lub 18 stycznia do MDK przy ul. Barlickiego (sala nr 47 na 2 piętrze) o godzinie 16.00

Więcej informacji na temat projektu „Wszystkie Kolory Świata” znajduje się tutaj: https://www.unicef.pl/nmaction/akcja_szkolna/wszystkiekoloryswiatavedycja/90

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.