27 marca – Dzień Teatru

27 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji w naszej szkole przygotowano szereg atrakcji.

Klasy IV i V zapraszamy do udziału w konkursie „Teatralny Detektyw”. Waszym zadaniem jest odnalezienie 10 słów nierozerwalnie związanych z teatrem. Wytłumaczcie ich znaczenie, a gotowe odpowiedzi wrzućcie do skrzynki znajdującej się w szatni (albo przekażcie p. Haładus lub p. Czanieckiej).

Klasy VI i VII mogą wziąć udział w konkursie o miano „Teatromaniaka”. Wystarczy jedynie odczytać znajdujące się w szkole teatralne ciekawostki i napisać w piątek o 12.20 w sali nr 41 test wiedzy.

Natomiast wszyscy mają niepowtarzalną okazję w najbliższy piątek (23.03) stać się ulubioną postacią teatralną (pamiętajcie, że na deskach teatru może pojawić się zarówno księżniczka, jak i Harry Potter). Przebieramy się za kogo tylko chcemy. Najlepiej przebrana klasa otrzyma dodatkowe punkty z zachowania (5p. za każdą przebraną osobę). Zapraszamy do zabawy!