Nasze Sukcesy

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

XV Międzyszkolny Konkurs Literacki „Z kulturą na ty”
Kategoria klas czwartych: I miejsce – Aleksandra Fejklowicz kl. IV d, II miejsce – Hanna Borowska kl. IV d, III miejsce – Piotr Słomka kl. IV d;
Kategoria klas piątych – I miejsce – Maja Rudnicka kl.Vb – opiekun Barbara Sielakow
Kategoria klas szóstych – Dominika Tokarek kl. VIa – opiekun Monika Czaniecka

 

II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ By czytać się chciało, okładkę lub zakładkę zrób wspaniałą”.
II miejsce – Julia Strawczyńska 7a
II miejsce – Magdalena Wacławczyk 6a
Wyróżnienie – Barbara Golda 5b
Wyróżnienie – Dominika Tokarek 6a
Wyróżnienie – Maja Pusz 7a
Opiekun: p. Małgorzata Paczka
Zdjęcia tutaj.

 

6 kwietnia 2018 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach w czasie Gali Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych nasza uczennica Hania Mężyk odebrała tytuł laureata i nagrodę.

 

Barbara Balcer i Iwona Panek z klasy V c reprezentowały naszą szkołę powiatowym konkursie „I Ty możesz zostać Andersenem”, a praca literacko – plastyczna, którą stworzyły zapewniła im II miejsce.

Michał Czauderna i Jan Pisarek zajęli II miejsce wśród klas szóstych, a Jakub Fudal i Jakub Kolarski wśród klas piątych w konkursie powiatowym „I Ty możesz zostać Pitagorasem”.

 

LAUREACI Konkursu na Pracę Badawczą odbywającego się  w ramach Dni Gliwickich Młodych Naukowców.
I miejsce uzyskała praca badawcza Stanisława Rajcy z klasy 6b – „Dlaczego woda przewodzi prąd?”.
III miejsce za pracę „Czy woda jest transportowana wewnątrz rośliny przez łodygę i liść?”  otrzymał Maciej Szczepanik z klasy 5c.

 

Chór „Fermatki” pod kierunkiem p. Ewy Bednarz
zajął III miejsce podczas X Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

Dnia 28 listopada Samorząd Uczniowski w składzie :Aleksander Mistur, Karolina Adamiak, Michał Winiarski i Jan Polak uczestniczyli w XI Zlocie Samorządów Gliwickich Szkół Podstawowych. Pierwszą część stanowiła prezentacja naszej Dziesiątki, w której pokazaliśmy inicjatywy i akcje samorządu.
W drugiej części odbyły się warsztaty dla uczestników zlotu „Po co nam ten Samorząd?” . Nasi przedstawiciele SU wykazali się kreatywnością i wypadli znakomicie.

 

 
ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Międzynarodowy konkurs z matematyki „Kangur”

 

Laureaci:Jacek Adamecki kl.3, Jakub Fudal klasa 4a, Maja Kierzkowska 5c wynik bardzo dobry
opiekun: p. J. Szczeblewska

 

XXXXV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – Krajoznawczy.

strzałka

opiekun: p. B. Błachut

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego

dziecko

 

Finalistka: Maria Zagała 6a, Laureatka: Hanna Mężyk 6c, Laureatka: Zofia Pokrywka 6c
opiekun: p. Barbara Sielakow, p. Małgorzata Haładus

 

IV Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej Tydzień Mądrali „Gliwice miasto przyszłości”

I miejsce :Magdalena Wacławczyk 5a, Wyróżnienie: Michał Jurkiewicz 6d
opiekun: p. Małgorzata Paczka

Noc Naukowców Politechniki Śląskiej Konkurs plastyczny

 

Wyróżnienia: Kinga Mickiewicz 4b, III miejsce: Maja Kierzkowska 5b, Dominika Tokarek 5a II miejsce: Hanna Mężyk 6c, I miejsce: Zuzanna Kwiecień 4a
opiekun: p. Małgorzata Paczka

 

 

III Literacki Konkurs Internetowy o zasięgu wojewódzkim dla uczniów szkół podstawowych  „Młodzi o ważnych sprawach”

dziecko

Wyróżnienie: Michał Jurkiewicz 6d
opiekun: p. Barbara Sielakow
 

 

VI Powiatowy Konkurs Literacki „I Ty możesz zostać H. Ch. Andersenem”

dzieci

 

I miejsce: Karolina Adamiak, Maria Zagała 6a
opiekun: p. Barbara Sielakow

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Przysłowie prawdę Ci powie”

dziecko

I miejsce: Maja Rudnicka 4b
opiekun: p. Barbara Sielakow

 

IV Międzyszkolny konkurs recytatorsko – literacki w języku angielskim THE SECRET GARDEN

twarz dziecka

I miejsce Maria Zagała kl.6a
opiekun A. Rak

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Let’s Test Your English

dzieci

I miejsce drużyna w składzie: Franciszek Gołębiowski 6a, Maria Zagała 6a, Jagoda Pasecka 6c
opiekun A. Rak

 

Międzyszkolna Mała Olimpiada Języka Angielskiego

 

wyróżnienie Maria Zagała kl.6a
opiekun A. Rak

 

 

Międzyszkolna Mała Olimpiada Matematyczna

Finalista: Szymon Grzanka 6d
opiekun: p. J. Szczeblewska
 

 

Międzyszkolny konkurs na ozdobę choinkowa z akcentem kultury/ historii krajów anglojęzycznych „Christmas Bauble”

II miejsce Martyna Szołtysek kl.6a, wyróżnienie Agnieszka Czerniawska kl.6a
opiekun A. Rak

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „MAM PRZYJACIELA – z przeczytanych kart książki”

II miejsce Karolina Waszak kl.6b
opiekun M. Różańska

 

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Piękna nasza Polska cała.”

I miejsce Adam Blaska kl. 2d
opiekun B. Boduszek-Zybała

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Piękna nasza Polska cała.”

II miejsce Jacek Adamecki kl. 3e
opiekun E. Banasiak

 

Nasi uczniowie otrzymują nagrody i wyróżnienia również w ramach dodatkowych zajęć pozaszkolnych:

Strzałka

Komentarze są wyłączone.