INFORMACJA!!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Gliwicach uprzejmie informuje, iż nie organizuje żadnych wyjazdów (kolonii, obozów)
w czasie wakacji.

UWAGA – OSTRZEŻENIE !

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 informuje, że nie współpracuje z firmą OMNIBUS z Sosnowca w celu zbierania funduszy na książki i pomoce dydaktyczne. Prosimy Rodziców o czujność i ignorowanie ew. telefonów lub e-maili otrzymywanych od w/w wymienionej firmy.

INFORMACJA

RADA OSIEDLOWA WÓJTOWA WIEŚ ZAPRASZA NA BEZPŁATNE KOREPETYCJE Z MATEMATYKI I FIZYKI NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GIMNAZJUM, LICEUM, WE WTORKI W GODZ. 17.00 – 18.45 W SZIEDZIBIE RADY OSIEDLOWEJ W BUDYNKU SZKOŁY (WEJŚCIE OD PARKINGU).

REFORMA EDUKACJI

Projekty podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkół
podstawowych oraz ramowych planów nauczania dla wszystkich
typów szkół – zaczynamy prekonsultacje

Więcej na stronie internetowej

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami. Szczegółowy harmonogram spotkań rok szkolny 2017/2018

ODYSEJA UMYSŁU 2016

SZANOWNI UŻYTKOWNICY TERENU SPORTOWEGO!

RELACJA Z UROCZYSTEGO OTWARCIA KOMPLEKSU SPORTOWEGO W SP 10

KOCHANI UŻYTKOWNICY!

BARDZO PROSIMY O USZANOWANIE NASZYCH OBIEKTÓW SPORTOWYCH I PLACU ZABAW. NIE NALEŻY PO NICH JEŹDZIĆ ROWERAMI, WÓZKAMI, NA ROLKACH ITP.
WDZIĘCZNI UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE, RODZICE I DYREKCJA

WYPRAWKA UCZNIA rok szkolny 2017/2018 – Wyprawka ucznia klasy pierwszej

WYPRAWKA  UCZNIA  KLASY  PIERWSZEJ

SZANOWNI RODZICE

Rada Rodziców zachęca wszystkich Rodziców oraz osoby, którym bliska sercu jest nasza „Dziesiątka” do przekazywania 1% podatku

(Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury KRS 0000322933  koniecznie prosimy podać „RR SP 10” )

i poinformować o tym wychowawcę klasy,  pozwoli to na rozliczenie się ze Stowarzyszeniem na cele statutowe Rady Rodziców. Dzięki tym środkom będziemy mogli zrealizować więcej zadań, z których przede wszystkim skorzystają dzieci (dofinansowanie wycieczek szkolnych, wyjazdów na konkursy, nagrody rzeczowe, dodatkowe wyposażenie sal dydaktycznych).

E-DZIENNIK DLA KLAS IV-VI W NASZEJ SZKOLE 🙂

Adres logowania: https://sp10gliwice.prymus.info/

W przypadku problemów i pytań prosimy o kontakt.

Szkolny administrator e-dziennika: p. Maria Oziębłowska, p. Agnieszka Trzeszkowska

Pomoc techniczna pod adresem:

dziennik10@gmail.com

INFORMACJA!!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Gliwicach

uprzejmie informuje, iż nie organizuje żadnych wyjazdów (kolonii, obozów) w czasie wakacji.