Co za sukces!

1 miejsce w VI Edycji Dni Gliwickich Młodych Naukowców

W ramach  szóstej edycji projektu „Dni Gliwickich Młodych Naukowców” adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych
i gimnazjów z rejonu miasta Gliwice i powiatu gliwickiego.

Nasza szkoła zajęła 1 miejsce w  Naukowej Lidze Szkół Podstawowych.

Na klasyfikację końcową składały się wyniki z poszczególnych konkurencji przedmiotowych.

I miejsce w projekcie badawczym zajął

Stanisław Rajca

I miejsce w konkursie humanistycznym zajęli:

Anna Muszyńska

Karolina Adamiak

Michał Guszyński

III miejsce w konkursie matematycznym zajęli:

Jan Pisarek

Mateusz Pawłowski

Aleksander Mistur

III miejsce w konkursie przyrodniczym zajęli:

Anna Muszyńska

Kacper Tubielewicz

Dominik Jonda

Gratulujemy!!!

Finał projektu odbył się 11 marca w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej. Najzdolniejsi ze zdolnych zostali wyróżnieni i otrzymali nagrody, które pozwolą im dalej rozwijać naukowe pasje. Po części oficjalnej niespodziankę dla wszystkich swoich gości przygotowała Politechnika Śląska. Nasi uczniowie mieli możliwość poznania  laboratorium Wydziału Chemii, gdzie uczestniczyli w ciekawych pokazach.

Projekt miał na celu nie tylko popularyzację nauki, ale również rozwój zainteresowań i pasji młodzieży.

Zdjęcia- tutaj