Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny.

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu VI Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego „Ekologiczne dekoracje świąteczne”. Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Ocenie podlegały: dobór materiału, funkcjonalność, pomysłowość, estetyka i wkład pracy, oryginalność oraz wrażenie ogólne. Oto lista nagrodzonych: I miejsce- Paulina Warwas (kl. 6b), II miejsce ex aequo- Anna Para (kl. 6a) oraz Dobrawa Rudny (kl. 6b). W konkursie (etap szkolny) brały również udział prace następujących uczniów: Karoliny Skoniecznej (kl. 6c), Poli Strumińskiej (kl. 6b) oraz Marii Wąchalskiej (kl. 6b). Wszystkie prace można podziwiać na zdjęciach. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem uczniów była pani Katarzyna Szymczyk.